Size Ulaşalım

Aşağıdaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz...

Medyada Mora Terapi

Mora Terapi Videoları

Mora Terapi Videoları

Seans sırasında herhangi bir kötü his, acı vs. kesinlikle olmamaktadır. Sadece rahatlama hissedeceksiniz. MORA-Terapi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Tedavi sırasında her iki elinizde tuttuğunuz özel iletken elektrodlar bulunacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak.

Mora Terapi Videoları

Kendinize ve sağlığınıza bir şans verin!

Basında sigara bırakma

Ankara Life Dergisi bu sayısında hayatımızı ve sağlığımızı ciddi boyutlarda tehdit eden, üzerinde “öldürücüdür” yazdığı halde cepteki son kuruşun bile uğruna harcanmasını sağlayan ‘sigara’dan kurtulma yollarını inceledi. Hiçbir yan etkisi bulunmayan Mora-Terapi ile kendinize ve sağlığınıza bir şans verebilirsiniz. Denge Biorezonans’ı tanıyabilir miyiz? Mora Terapinin Türkiye... Devamı »

45 dakikada sigaraya elveda!

Basında sigara bırakma

45 dakikada sigaraya elveda ! Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde... Tek seansı 45 dakika süren 'biorezonans' yöntemiyle sigarayı hayatınızdan atın. Tamamlayıcı tıp... Sağlığınızın en büyük düşmanlarından biri olarak gösterilen sigaraya karşı artık çaresiz değilsiniz. 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü'nde yani bugün bu alışkanlıktan kurtulabilirsiniz. Uzman Zerrin Ö... Devamı »

Sigarayı bırakmak için destek alın

Basında sigara bırakma

Ülkemizdeki yetişkin erkeklerin % 50 ye yakını kadınların ise % 30 a yakını sigara kullanmaktadır. Bu oranlar çok yüksek olmakla birlikte toplumda sigaraya karşı bir tutumun hızla yükseldiğini söylemeliyiz. Ekim ayında kabul edilmiş olan Ulusal Tütün Programı ile sigaraya karşı uzun vadeli ve örgütlü bir çalışma başlatılmıştır. Araştırmalar insanların çoğunun... Devamı »

Kırk beş dakikada sigaraya veda mı?

Basında sigara bırakma

Biorezonans adı verilen yöntemle sigarayı bırakmak isteyen kişiye 45 dakikalık bir seansta elektromanyetik titreşimler veriliyor. Sistemin sigarayı bırakma konusunda yüzde 85 oranında başarılı olduğu iddia ediliyor. Bu sistemde titreşimler vücuda Mora Terapi adlı bir cihazla veriliyor. Yöntemin esası vücudun bozulan elektromanyetik alanının düzeltilmesine, bağımlılık yapan maddenin vücuttaki frekansını... Devamı »

Vücudumun her tarafından nikotin çıkmaya başladı

Basında sigara bırakma

20 yıllık sigara tiryakisiyim. Daha önceki bırakma girişimlerim başarısız olmuştu. Bu sefer de "mora terapi" deneyeyim dedim. Şu ana kadar sonuç gayet iyi... Alnıma elektrotlar takıldığında daha önceki sigara bırakma girişimlerim aklıma geldi ve en komiği bu olmalı diye düşündüm. Ancak bu "mora terapi" yönteminin çok başarılı olduğunu duymuştum. Maliyeti ... Devamı »

Sigarasız 7 gün nasıl geçti?

Basında sigara bırakma

Çipi taktırdığım ilk günden bu yana tam bir hafta geçti. Peki bu bir hafta içinde neler olup bitti? “Eski sevgilim” le aram nasıl? Kolay değil tam 40 yıllık bir beraberlikten sonra geçen hafta onu terk etmiştim. Peki o beni terk etti mi? Kolay kabullendi mi bu terk edişi? Şimdi sigara içirmeyen, tam böyle değil, sigarayı vücuttaki nikotini sıfırlayarak bıraktıran çi... Devamı »

1